Drużyna Siatkarska Kobiet

Data wydarzenia: 30.08.2022

Zajęcia dla Termin Miejsce Instruktor Cena
Drużyny GOKiS Wtorki
Czwartki
Hala Sportowa w Celestynowie Michał Kwiecień 20 zł/msc
Termin pierwszych zajęć: 01.09.2020

WTORKI I CZWARTKI godz. 19.00-20.30

(2 x w tyg.)

Zarządzenie w sprawie udziału w treningach GOKiS Celestynów

260864852_434457671720643_1831280145148571651_n

 

DRUŻYNA SIATKARSKA KOBIET GOKiS CELESTYNÓW

Drużyna siatkarek to nowy projekt Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, zespół zaczął swoje treningi  w październiku 2019 roku. Trenerem drużyny jest pracownik GOKiS Michał Kwiecień, który zbudował ją od podstaw tworząc przy tym wspaniałą atmosferę.

Zespół siatkarek liczący dwadzieścia dziewcząt w każdą niedzielę, począwszy od pierwszego marca, bierze udział w Ursowskiej Lidze Kobiet, w której występuje aż dwanaście drużyn z województwa mazowieckiego. Oprócz ligi przed drużyną jeszcze kilka turniejów, które pomogą rozwinąć umiejętności siatkarskie dziewcząt. Zespół nie zamyka się na nowe twarze i wciąż szuka nowych osób pasjonujących się siatkówką i chcących trenować na co dzień. Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek na Hali Sportowej w Celestynowie.

NASZ ZESPÓŁ WSPIERA FIRMA SAR PW z grupy ENGIE

W poniedziałek drugiego lutego Gminny Ośrodek Kultury i Sportu podpisał pierwszą umowę sponsoringową z firmą SAR PW Sp. z o. o z grupy ENGIE. Umowa dotyczy sfinansowania zakupu strojów meczowych i treningowych  dla drużyny siatkarek działającej przy GOKiS Celestynów. Firma specjalizuje się w realizacji usług serwisowych, zapewniając bezpieczeństwo, funkcjonalność i utrzymanie wymaganych parametrów technologicznych, gwarantujących ciągłość pracy obsługiwanych urządzeń.

Na oficjalnym  przekazaniu strojów sportowych, które odbyło się drugiego marca w budynku Hali Sportowej Celestynów obecni byli: Pan Tomasz Poteraj przedstawiciel firmy SAR ENGIE, Pan Witold Kwiatkowski Wójt Gminy Celestynów, Pan Piotr Rosłaniec Zastępca Wójta Gminy Celestynów, Pani Hanna Pawłowska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Celestynowie oraz Pan Andrzej Kamiński Redaktor miesięcznika „Celestynka”.

Wójt Gminy Celestynów podziękował całemu zespołowi za chęć uczęszczania i doskonalenia się na treningach siatkarskich oraz życzył wielu sukcesów podczas nadchodzących rozgrywek ligowych. Zaś przedstawicielowi sponsora podziękował za zakup strojów sportowych  dla drużyny siatkarek.

Kierownictwu firmy SAR PW Sp. z o. o z grupy ENGIE dziękujemy jeszcze raz za wsparcie i zaufanie które pozwoli na dalszy rozwój tego ciekawego projektu.

« powrót