Wyniki Eliminacji Gminnych 44. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Data wydarzenia: 29.03.2021

Wyniki Eliminacji Gminnych 44. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Podsumowanie Eliminacji Gminnych 44. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Tegoroczna edycja konkursu odbyła się 29 marca br. w Hali Sportowej w Celestynowie. Komisja w składzie: p.o. Dyrektora GOKiS pani Joanna Mokrzycka, Kierownik Biblioteki Publicznej w Celestynowie pani Ewa Wilczek oraz aktorka pani Alina Więckiewicz przesłuchały 18 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Pierwszy etap eliminacji odbywał się w szkołach w: Podbieli, Regucie, Ostrowie, Celestynowie i Starej Wsi. Regulamin dopuszczał przeprowadzenie eliminacji w formie przeglądu materiałów filmowych lub standardową recytację przed komisją. Spośród wszystkich uczestników komisja wybrała reprezentantów gminy Celestynów w eliminacjach powiatowych:

Maja Możdżonek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi – I grupa (uczniowie szkół podstawowych klasy 0-III)

Maja Skolmowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie – II grupa (uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VI)

Jordan Jakubiszyn – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu „Zośka” w Celestynowie – III grupa (uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII)

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu, rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do eliminacji gminnych w tym trudnym czasie pandemii.

Wszystkie dzieci za swoje wystąpienia otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe.

Będziemy śledzili dalsze etapy konkursu. Trzymamy kciuki za naszych laureatów.