Wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Moczerko

Data wydarzenia: 11.01.2016

Wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Moczerko

Termin: 11.01.2016 r. (poniedziałek) godz. 18.30, miejsce: sala w budynku GOK. Wstęp wolny.

Wystawę można zwiedzać do końca stycznia 2016 r. od pn. do pt. w godzinach pracy Ośrodka.

wernisaz Moczerko

Marianna Elżbieta Moczerko – zakochana w sztuce ale przede wszystkim w malarstwie od dziecka. Samouk. Swoją pasję od niedawna rozwija i doskonali uczestnicząc w zajęciach malarstwa pod opieką Pauliny Kopestyńskiej w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie.
Ma za sobą pierwsze sukcesy – wystawę zbiorową w w/w Ośrodku Kultury. Zainteresowanie jej sztuką ma także wymiar finansowy, pierwsze sprzedane obrazy.
Najchętniej maluje akwarelami oraz w oleju, szkic węglem to jedna z ulubionych technik.
Energiczna, pomocna, zaraża optymizmem, jej motto „kto nie ma pasji ten nie żyje” wdraża w życie każdego dnia.