Ferie po królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich

Data wydarzenia: 04.01.2021

Ferie po królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich

#feriepokrólewsku

Zapraszamy do włączenia się w akcję dla dzieci i młodzieży pn. Ferie po królewsku online w siedmiu Rezydencjach Królewskich, której organizatorem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Gościem specjalnym pierwszego odcinka muzycznej opowieści będzie Ala Tracz wraz z siostrą Aleksandrą. Na najmłodsze pociechy będą czekać baśnie i legendy. Ich wyobraźnię będzie rozbudzać Joanna Moro i Agata Załęcka – dzięki lekturze Królewskich bajek Atrakcją dla młodzieży będą z pewnością znani youtuberzy i influencerzy, którzy na swoich kanałach zaskoczą Zamkowymi trendami.

W akcji biorą udział:

Zamek Królewski w Warszawie