Eliminacje Gminne 46. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Data wydarzenia: 15.03.2023

Eliminacje Gminne 46. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

Reprezentanci gminy Celestynów wyłonieni!

W środę 15 marca br. na łączniku Hali Sportowej zebranych uczestników Eliminacji Gminnych 46. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” powitała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu pani Joanna Mokrzycka.

Komisja w składzie: Przewodniczący aktor pan Arkadiusz Głogowski, Kierownik Biblioteki Publicznej w Celestynowie pani Ewa Wilczek oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu pan Wiktor Piasecki przesłuchała 15 recytatorów z gminy Celestynów.

Do eliminacji powiatowych wyłoniono trzech laureatów:

Hanna Grochowska – Szkoła Podstawowa w Podbieli

Tymon Kruk – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi

Maja Możdżonek – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom i rodzicom a laureatom konkursu życzymy powodzenia w Eliminacjach Powiatowych, które odbędą się już 24 marca o godzinie 10.00 w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku.

Termin: 15 marca 2023 r. godz. 10.00, miejsce: Hala Sportowa w Celestynowie – łącznik

regulamin PDF

karta-uczestnika PDF