Biblioteka Publiczna w Celestynowie czynna od 11 maja br.

Data wydarzenia: 08.05.2020

Biblioteka Publiczna w Celestynowie czynna od 11 maja br.

Szanowni Czytelnicy!

Zapraszamy od 11 maja do Biblioteki Publicznej w Celestynowie.

Dla bezpieczeństwa nas wszystkich i w trosce o zdrowie Państwa – naszych Czytelników, ale również pracowników biblioteki po wznowieniu pracy wprowadzamy nowe zasady:

1. W Bibliotece  Publicznej w Celestynowie przez pierwszy okres pracy biblioteki nie będzie wolnego dostępu do zbiorów.
  2. W dniach 11-22 maja przyjmujemy tylko zwrot wypożyczonych materiałów bibliotecznych w poniedziałek w godz. 11.00-18.00, natomiast od wtorku do piątku w godz. 8.30-15.30 – wejście do biblioteki tylko od strony ul. Reguckiej.
  3. Przy zwrocie książek należy okazać kartę biblioteczną.
  4. Każda zwrócona pozycja obowiązkowo będzie przechodzić 3- dniową kwarantannę.
  5. Czytelników prosimy o zachowaniu dystansu i maksymalnej ochrony (maseczka, rękawiczki).
  6. Wypożyczanie będzie możliwe od 25 maja, o zasadach rezerwacji i odbioru książek poinformujemy Państwa w kolejnym ogłoszeniu 20 maja.

Filia Biblioteki w Regucie pozostaje nieczynna do odwołania.